Lokata 10 000 złotych na dwa lata.

Lokata standardowa w inBanku.

Nasze dziesięć tysięcy złotych możemy ulokować na lokacie dwuletniej. Przez te dwadzieścia cztery miesiące uda nam się nieco zrobić, a nasze środki będą chronione przed inflacją. Zacznijmy od sprawdzenia jak będzie wyglądał nasz zarobek na Lokacie standardowej jaką oferuje nam inBank. Jest to bardzo dobra oferta na ulokowanie naszych oszczędności. Wpłacając na lokatę kwotę dziesięciu tysięcy złotych na okres dwóch lat zarobimy 453,60 złotych. Można wpłacić na lokatę kwotę od pięciu tysięcy złotych do dwudziestu tysięcy złotych. Nowi i obecni klienci banku mogą skorzystać z tej oferty bez konieczności zakładania konta. Lokatę mamy możliwość założenia online. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu i jeśli zerwiemy przed czasem umowę uzbierane odsetki utracimy całkowicie. Strata może być bolesna przy dużej kwocie wpłaconej na lokacie.

Lokata Nr 1 i Lokata stabilna w Idea Banku.

W Idea Banku znajdziemy wiele ofert lokat bankowych, które są na naprawdę dobrych warunkach. Jedną z nich jest Lokata Nr 1. Tutaj zakres kwotowy zaczyna się od sumy pięciuset złotych do maksymalnej kwoty miliona złotych jaką możemy ulokować na lokacie. Przy naszych dziesięciu tysiącach złotych wpłaconych na lokatę na rok i przy stałym oprocentowaniu 2,7% uda nam się zarobić 437,40 złotych. Lokatę można założyć online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Druga z propozycji Idea Banku to Lokata Stabilna z oprocentowaniem 2,65%. Na tej lokacie zarobimy 429,30 złotych po dwóch latach. Zakres kwotowy jest taki sam jak w przypadku Lokaty Nr 1. W przypadku obydwu propozycji odsetki kapitalizowane są na koniec okresu, a wcześniejsze zerwanie lokaty skutkuje utratą wszystkich naliczonych przez bank odsetek. Każda z ofert objęta jest Bankowym Funduszem Gwarancyjnym.

Lokata Depozyt Plus i Lokata standardowa w Toyota Banku.

W Toyota Banku znajdziemy również kilka ciekawych ofert lokat bankowych. Zacznijmy od lokaty Depozyt Plus. Przy naszych pieniądzach na dwa lata zarobimy 421,20 złotych. Oprocentowanie lokaty jest stałe i równe 2,6%. Minimalna kwota na lokacie to pięć tysięcy złotych. Druga z ofert to lokata standardowa ze stałym oprocentowaniem 2,55%. Na tej zarobimy 413,10złotych. Kwota minimalna jaka jest potrzebna do założenia lokaty to jedynie dwa tysiące złotych. Każda z lokat jakie oferuje Toyota Bank skierowana jest zarówno do nowego jak i do obecnego klienta banku. Obje również objęte są gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Dla każdego kto lokuje pieniądze taka gwarancja ma ogromne znaczenie.

Możesz również polubić…

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.