Welcome to Lokatowe Zyski Monday, October 18 2021 @ 08:38 am CEST

Kredyt samochodowy w lipcu.

  • Friday, July 20 2018 @ 10:16 am CEST
  • Contributed by:
  • Views: 1,160
Geeklog

W zestawieniu najlepszych kredytów samochodowych w lipcu bieżącego roku na pierwszym miejscu znalazła się oferta kredytu w Banku BGŻ BNP Paribas. Wysokość oprocentowania tego kredytu samochodowego waha się od5,49% do 9,99% w skali roku i warto zaznaczyć, że jest to oprocentowanie stałe, co oznacza że nie zmieni się w ciągu całego okresu kredytowania. Okres kredytowania jaki udostępnia Bank BGŻ BNP Paribas wynosido 10 lat, a maksymalna kwota kredytu wynosi do 200 tysięcy złotych. Największa zaletą tego kredytu samochodowego jest to, że bank akceptuje wszystkie źródła dochodu, jakie może osiągać kredytobiorca. Kredyt przyznawany jest zarówno na nowe jak i używane samochody, a wstępna decyzja kredytowa podejmowana jest przez telefon. Na miejscu drugim mamy kredyt samochodowy w T-Mobile Usługi Bankowe ze stałym oprocentowaniem nominalnym w wysokości 9,99% w skali roku. Maksymalny okres kredytowania tutaj również wynosi 10 lat, a maksymalna kwota kredytu również jest równa 200 000 złotych jak w ofercie numer jeden. Do zalet tego kredytu samochodowego można zaliczyć przede wszystkim to, że wszelkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu. Bank nie wymaga również przedstawienia zaświadczenia o dochodach, a pieniądze mogą być wypłacone nawet tego samego dnia. Najlepszą trójkę kredytów samochodowych w Lipcu zamyka kredyt w Banku PKO BP. Wysokość oprocentowania jakie oferuje nam Bank PKO BP sięgado 9,99% i jest to oprocentowanie zmienne, sprawdź szczegóły wielu ofert na 17bankow.com.

Okres kredytowania oferowany przez bank wynosi do 8 lat ,a maksymalna kwota kredytu jest do 120 tysięcy złotych. Największa zaletą oferty jest to, ze jeżeli kwota kredytu nie przekracza 24 000 złotych nie potrzebne są żadne zaświadczenia, aby ten kredyt otrzymać, a wypłata pieniędzy może być w dniu złożenia wniosku.

Tuż za podium na czwartym miejscu znalazła się oferta kredytu samochodowego w Getin Banku. Wysokość oprocentowania jest zmienna i waha się w przedziale od5,49% do 8,79% w skali roku. Maksymalnie zobowiązanie można rozłożyć na okres spłaty wynoszący 10 lat. Kwota maksymalna kredytu to 200 000 złotych. Można kredytować nie tylko nowe samochody, ale i te używane. Biorąc kredyt ze współmałżonkiem do kwoty 40 000 złotych, bank nie wymaga od kredytobiorców przedstawienia żadnego zabezpieczenia. Miejsce piąte zajmuje oferta kredytu samochodowego w Alior Banku. W ofercie mamy zmienne oprocentowanie do 9,99% w skali roku i maksymalny okres kredytowania do 5 lat. Pożyczymy tutaj do 200 000 złotych. Za udzielnie kredytu bank nie pobiera prowizji, a jeżeli spłacimy go w pół roku bank zwróci nam wszystkie spłacone odsetki.