Welcome to Lokatowe Zyski Friday, March 05 2021 @ 04:44 am CET

Kredyt odnawialny a historia kredytowa

  • Thursday, March 16 2017 @ 11:54 am CET
  • Contributed by:
  • Views: 878
Geeklog Wierzyciele są dzisiaj o wiele bardziej konserwatywni w odpowiedzi na problemy, jakie mają miejsce na rynkach finansowych. To jest ważniejsze niż kiedykolwiek, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby utrzymać najwyższą ocenę kredytową jaką tylko można mieć. Wierzyciele szukają jakiegokolwiek pretekstu, aby ograniczyć dostęp konsumenta do kredytu lub zwiększyć koszty kredytu.

Wystarczy płacić wszystkie rachunki na czas? Niestety nawet taka staranność może nie być wystarczająca, aby utrzymać doskonałą zdolność kredytową. Tak, terminowe płatności mają największy wpływ na to, co dzieje się na karcie kredytowej (około 35%). Zatem tutaj należy się postarać, zwłaszcza w tym środowisku kredytowym. Drugim ważnym elementem jest wykorzystanie swojego wyniku kredytowego i to tutaj jest miejsce, gdzie masz możliwość zwiększenia swojego ratingu. To będzie tematem dzisiejszej rozprawki - kwestia wykorzystania kredytu jest to nic innego jak analiza kwoty kredytu jaką masz dostępną i dzięki temu możesz dowiedzieć się jak zadbać o rating kredytowy, który jest rzeczywiście znakomity. Wykorzystanie tego kredytu w 30% przyczynia się do tego. To nie powinno być ignorowane. Kredyty mogą być różne: kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy, kredyt studencki itp Druga kategoria to kredyt odnawialny. Tu są przyznawane limity kredytu i masz swobodę jako kredytobiorca n wydawać pieniądze swobodnie aż do osiągnięcia ustalonego limitu bez pytania o pozwolenie kredytodawcy lub zastosowanie dodatkowego kredytu.

Jedyne co można zrobić to to, że trzeba to wszystko zapłacić na czas. Nic nie można zrobić, żeby pomóc podnieść swój wynik historii kredytowej, z wyjątkiem zgodności z warunkami określonymi w dokumentach kredytowych. Masz możliwość, aby obniżyć swój wynik, nie płacąc na czas, ale nic nie można zrobić, żeby zwiększyć swój wynik. Sposób korzystania z kredytów odnawialnych ma jednak odzwierciedlenie w punktacji. Można znacznie poprawić swój wynik kredytowy wykonując kilka bardzo prostych rzeczy. Zanim będziesz mógł dowiedzieć się, co można zrobić, musisz zrozumieć, jakie aspekty wykorzystania kredytu mają tutaj znaczenie.

Ogólne elementy, które są wykorzystywane do analizy są następujące:

Czas w którym rachunki zostały otwarte

Liczba kont, które są aktywne

Całkowity odsetek dostępnego kredytu, który jest użytkowany

Procent dostępnego kredytu na każdej karcie, która jest użytkowana

Nie ma możliwości cofnąć się w czasie, nie ma sposobu na to, aby zmienić czas w którym twój rachunek został otwarty. Jedyną rzeczą, jaką możesz zrobić, to oprzeć się pokusie zamknięcia kont nieaktywnych. Poprzez zamknięcie starego konta, z którego nie korzystasz rzeczywiście działasz przeciwko tobie. W ten sposób skracasz swoją historię kredytową. Moja rada jest taka, aby nigdy nie zamykać konta tylko dlatego, że nie jest już używane. Jeśli boisz się "pokusy" utrzymywania zbyt wielkiej ilości otwartych rachunki, wówczas lepiej zniszczyć kartę fizyczną, a nie konta.